C

Casa Lebada

4 produse in 2 categorii

Compară prețuri pentru 4 produse Casa Lebada din 2 categorii, pe 1 magazine online. Prețurile pornesc de la 5 Lei.

Produse 4
Magazine 1
Categorii 2
De la 5 Lei

Detergenti

3 produse
Crema abraziva de curatat Casa Lebada, 550 ml
MatHausCasa Lebada

Crema abraziva de curatat Casa Lebada, 550 ml

in stoc

5,00Lei

Cel mai mic preț verificat: 5,00 RON

Detergent parchet si pardoseli Lebada, lemon, 1l
MatHausCasa Lebada

Detergent parchet si pardoseli Lebada, lemon, 1l

in stoc

5,00Lei

Cel mai mic preț verificat: 5,00 RON

Balsam pentru rufe Casa Lebada Bekolino, Active Fresh, 1 l
MatHausCasa Lebada

Balsam pentru rufe Casa Lebada Bekolino, Active Fresh, 1 l

in stoc

7,01Lei

Cel mai mic preț verificat: 7,01 RON

Detergent pentru masina de spalat vase, Casa Lebada, 1 l
MatHausCasa Lebada

Detergent pentru masina de spalat vase, Casa Lebada, 1 l

in stoc

6,00Lei

Cel mai mic preț verificat: 6,00 RON

Întrebări frecvente despre Casa Lebada

Cât costă produsele Casa Lebada?
Cel mai ieftin produs Casa Lebada monitorizat costă 5 Lei. Prețurile ajung până la 7 Lei.
Pe ce magazine găsesc produse Casa Lebada?
Pretzi monitorizează produse Casa Lebada pe 1 magazine, printre care MatHaus.
Sunt reduceri active la Casa Lebada?
Compară prețurile curente pe mai multe magazine pentru a găsi cea mai bună ofertă Casa Lebada.

Compară prețurile automat pe orice magazin

Extensia Pretzi arată cel mai mic preț direct pe pagina produsului.